+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г

вул. Олександра Смакули 1, 2 черга | секція Б

м. Тернопіль, вул. Смакули 1
показати на карті

Технічні характеристики

квартири
1- 2 кімнітні
площа квартир
34 - 71 м2
вартість
від 900 $/м
технологія будівництва
монолітно - каркасний будинок
висота стелі
2,6 м
конструктив стіни
Газоблок, пінопласт 10 см, мінвата

Переваги комплексу

Підземний паркінг
Ліфти "OTIS"
Дитячий ігровий та спортивний комплекси
Ліфт з паркінгу

Інфраструктура, яка поруч

10
хвилин до садочка та школи
15
хвилин до ТРЦ "Подоляни"
2
хвилини до автобусної зупинки
15

Секція А

План поверху Вежі 2 30 31 32 33 34 34.5 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80

Секція Б

План поверху Вежі 1 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29

Квартири комплексу

preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К29
площа:
31 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 31 м2
від 1 268 869₴
Ціна за 31 м2
від 28 675$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К28
площа:
35 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 35 м2
від 1 393 875₴
Ціна за 35 м2
від 31 500$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К27
площа:
56 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 56 м2
від 2 230 200₴
Ціна за 56 м2
від 50 400$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К26
площа:
58 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 58 м2
від 2 309 850₴
Ціна за 58 м2
від 52 200$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К25
площа:
50 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 50 м2
від 1 991 250₴
Ціна за 50 м2
від 45 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К24
площа:
39 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 39 м2
від 1 596 319₴
Ціна за 39 м2
від 36 075$
дізнатись більше

Інші проєкти

м. Тернопіль, вул. Смакули 7
вул. Олександра Смакули, 7
Площа
32 — 65 м2
price
Ціна м2
від 960$
м.Тернопіль, вул. Смакули 7А
вул. Олександра Смакули, 7А
Площа
29 — 65 м2
price
Ціна м2
від 960$

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: