+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К32
площа:
27 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 27 м2
від 1 102 397₴
Ціна за 27 м2
від 24 975$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К31
площа:
61 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 61 м2
від 2 423 286₴
Ціна за 61 м2
від 54 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К30
площа:
47 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 47 м2
від 1 867 122₴
Ціна за 47 м2
від 42 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 3 чергa 1К27
площа:
34 м2
Ціна за м2
від 45 244₴
Ціна за м2
від 1 025$
кімнат:
1
Ціна за 34 м2
від 1 538 279₴
Ціна за 34 м2
від 34 850$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 3 чергa 1К26
площа:
33 м2
Ціна за м2
від 45 244₴
Ціна за м2
від 1 025$
кімнат:
1
Ціна за 33 м2
від 1 493 036₴
Ціна за 33 м2
від 33 825$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 3 чергa 1К25
площа:
55 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
1
Ціна за 55 м2
від 2 427 700₴
Ціна за 55 м2
від 55 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 3 чергa 1К24
площа:
55 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
1
Ціна за 55 м2
від 2 427 700₴
Ціна за 55 м2
від 55 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 3 чергa 1К23
площа:
56 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
1
Ціна за 56 м2
від 2 471 840₴
Ціна за 56 м2
від 56 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 3 чергa 1К22
площа:
56 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
1
Ціна за 56 м2
від 2 471 840₴
Ціна за 56 м2
від 56 000$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: