+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К41
площа:
37 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 37 м2
від 1 469 862₴
Ціна за 37 м2
від 33 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К40
площа:
57 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 57 м2
від 2 264 382₴
Ціна за 57 м2
від 51 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К39
площа:
30 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 30 м2
від 1 224 885₴
Ціна за 30 м2
від 27 750$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К38
площа:
28 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 28 м2
від 1 143 226₴
Ціна за 28 м2
від 25 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К37
площа:
60 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 60 м2
від 2 383 560₴
Ціна за 60 м2
від 54 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К36
площа:
54 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 54 м2
від 2 145 204₴
Ціна за 54 м2
від 48 600$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К34
площа:
46 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 46 м2
від 1 827 396₴
Ціна за 46 м2
від 41 400$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К34.5
площа:
37 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 37 м2
від 1 469 862₴
Ціна за 37 м2
від 33 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К33
площа:
33 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 33 м2
від 1 347 374₴
Ціна за 33 м2
від 30 525$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: