+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

preview
вул. Смакули 4 чергa 2К1
площа:
61 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
2
Ціна за 61 м2
від 2 584 838₴
Ціна за 61 м2
від 58 560$
дізнатись більше
preview
Квартира SM7A-2K12
площа:
60 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
2
Ціна за 60 м2
від 2 648 400₴
Ціна за 60 м2
від 60 000$
дізнатись більше
preview
Квартира SM7A-2K9
площа:
54 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
2
Ціна за 54 м2
від 2 288 218₴
Ціна за 54 м2
від 51 840$
дізнатись більше
preview
Квартира SM7A-2K8
площа:
52 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
2
Ціна за 52 м2
від 2 203 469₴
Ціна за 52 м2
від 49 920$
дізнатись більше
preview
Квартира SM7A-2K6
площа:
54 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
2
Ціна за 54 м2
від 2 383 560₴
Ціна за 54 м2
від 54 000$
дізнатись більше
preview
Квартира SM7A-2K5
площа:
52 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
2
Ціна за 52 м2
від 2 295 280₴
Ціна за 52 м2
від 52 000$
дізнатись більше
preview
Квартира SM7A-2K1
площа:
64 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
2
Ціна за 64 м2
від 2 711 962₴
Ціна за 64 м2
від 61 440$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: