+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К32
площа:
27 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 27 м2
від 1 102 397₴
Ціна за 27 м2
від 24 975$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К31
площа:
61 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 61 м2
від 2 423 286₴
Ціна за 61 м2
від 54 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К30
площа:
47 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 47 м2
від 1 867 122₴
Ціна за 47 м2
від 42 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 4 чергa 1К10
площа:
34 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
1
Ціна за 34 м2
від 1 440 730₴
Ціна за 34 м2
від 32 640$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 4 чергa 1К8
площа:
46 м2
Ціна за м2
від 44 140₴
Ціна за м2
від 1 000$
кімнат:
1
Ціна за 46 м2
від 2 030 440₴
Ціна за 46 м2
від 46 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 4 чергa 1К7
площа:
35 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
1
Ціна за 35 м2
від 1 483 104₴
Ціна за 35 м2
від 33 600$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 4 чергa 1К6
площа:
36 м2
Ціна за м2
від 45 244₴
Ціна за м2
від 1 025$
кімнат:
1
Ціна за 36 м2
від 1 628 766₴
Ціна за 36 м2
від 36 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 4 чергa 1К3
площа:
47 м2
Ціна за м2
від 42 374₴
Ціна за м2
від 960$
кімнат:
1
Ціна за 47 м2
від 1 991 597₴
Ціна за 47 м2
від 45 120$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: