+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

Проєкт
Будь-який
6
Кількість кімнат
Будь-яка
3
Площа
Будь-яка
Вартість в доларах
Будь-яка
Вартість в гривнях
Будь-яка
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К44
площа:
38 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 38 м2
від 1 555 388₴
Ціна за 38 м2
від 35 150$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К43
площа:
63 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 63 м2
від 2 508 975₴
Ціна за 63 м2
від 56 700$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К42
площа:
33 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 33 м2
від 1 350 731₴
Ціна за 33 м2
від 30 525$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К41
площа:
37 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 37 м2
від 1 473 525₴
Ціна за 37 м2
від 33 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К40
площа:
57 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 57 м2
від 2 270 025₴
Ціна за 57 м2
від 51 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К39
площа:
30 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 30 м2
від 1 227 938₴
Ціна за 30 м2
від 27 750$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К38
площа:
28 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 28 м2
від 1 146 075₴
Ціна за 28 м2
від 25 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К37
площа:
60 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 60 м2
від 2 389 500₴
Ціна за 60 м2
від 54 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К36
площа:
54 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 54 м2
від 2 150 550₴
Ціна за 54 м2
від 48 600$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: