+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

Проєкт
Будь-який
6
Кількість кімнат
Будь-яка
3
Площа
Будь-яка
Вартість в доларах
Будь-яка
Вартість в гривнях
Будь-яка
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К14
площа:
52 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 52 м2
від 2 070 900₴
Ціна за 52 м2
від 46 800$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К13
площа:
33 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 33 м2
від 1 350 731₴
Ціна за 33 м2
від 30 525$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К12
площа:
32 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 32 м2
від 1 309 800₴
Ціна за 32 м2
від 29 600$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К8
площа:
50 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 50 м2
від 1 991 250₴
Ціна за 50 м2
від 45 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К7
площа:
55 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 55 м2
від 2 190 375₴
Ціна за 55 м2
від 49 500$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К6
площа:
54 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 54 м2
від 2 150 550₴
Ціна за 54 м2
від 48 600$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К5
площа:
53 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 53 м2
від 2 110 725₴
Ціна за 53 м2
від 47 700$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К4
площа:
30 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 30 м2
від 1 227 938₴
Ціна за 30 м2
від 27 750$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К1
площа:
29 м2
Ціна за м2
від 40 931₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 29 м2
від 1 187 006₴
Ціна за 29 м2
від 26 825$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: