+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

Проєкт
Будь-який
6
Кількість кімнат
Будь-яка
3
Площа
Будь-яка
Вартість в доларах
Будь-яка
Вартість в гривнях
Будь-яка
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К32
площа:
27 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 27 м2
від 1 102 397₴
Ціна за 27 м2
від 24 975$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К31
площа:
61 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 61 м2
від 2 423 286₴
Ціна за 61 м2
від 54 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К30
площа:
47 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 47 м2
від 1 867 122₴
Ціна за 47 м2
від 42 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К29
площа:
31 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 31 м2
від 1 265 715₴
Ціна за 31 м2
від 28 675$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К28
площа:
35 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 35 м2
від 1 390 410₴
Ціна за 35 м2
від 31 500$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К27
площа:
56 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 56 м2
від 2 224 656₴
Ціна за 56 м2
від 50 400$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К26
площа:
58 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 58 м2
від 2 304 108₴
Ціна за 58 м2
від 52 200$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К25
площа:
50 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 50 м2
від 1 986 300₴
Ціна за 50 м2
від 45 000$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К24
площа:
39 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 39 м2
від 1 592 351₴
Ціна за 39 м2
від 36 075$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: