+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

Проєкт
Будь-який
6
Кількість кімнат
Будь-яка
3
Площа
Будь-яка
Вартість в доларах
Будь-яка
Вартість в гривнях
Будь-яка
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К23
площа:
61 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 61 м2
від 2 423 286₴
Ціна за 61 м2
від 54 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К22
площа:
36 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 36 м2
від 1 469 862₴
Ціна за 36 м2
від 33 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К21
площа:
51 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 51 м2
від 2 026 026₴
Ціна за 51 м2
від 45 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К20
площа:
58 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 58 м2
від 2 304 108₴
Ціна за 58 м2
від 52 200$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К19
площа:
57 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 57 м2
від 2 264 382₴
Ціна за 57 м2
від 51 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К18
площа:
49 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 49 м2
від 1 946 574₴
Ціна за 49 м2
від 44 100$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К17
площа:
33 м2
Ціна за м2
від 40 830₴
Ціна за м2
від 925$
кімнат:
1
Ціна за 33 м2
від 1 347 374₴
Ціна за 33 м2
від 30 525$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К16
площа:
41 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 41 м2
від 1 628 766₴
Ціна за 41 м2
від 36 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 1К15
площа:
56 м2
Ціна за м2
від 39 726₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
1
Ціна за 56 м2
від 2 224 656₴
Ціна за 56 м2
від 50 400$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: