+38 050 0115 266 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2026 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
Житловий комплекс “Київський” м.Тернопіль, вул. Київська, 9г
+38 096 5050 455 консультація спеціаліста
Напишіть нам З’явились скарги чи пропозиції?
2024 © Будівельна компанія «Матла»
Запишіть на огляд нового ЖК
замовити огляд

Квартири

preview
вул. Смакули 1, черга 2 2К80
площа:
71 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
2
Ціна за 71 м2
від 2 827 575₴
Ціна за 71 м2
від 63 900$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 2К54
площа:
67 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
2
Ціна за 67 м2
від 2 668 275₴
Ціна за 67 м2
від 60 300$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 2К53
площа:
66 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
2
Ціна за 66 м2
від 2 628 450₴
Ціна за 66 м2
від 59 400$
дізнатись більше
preview
вул. Смакули 1, черга 2 2К35
площа:
57 м2
Ціна за м2
від 39 825₴
Ціна за м2
від 900$
кімнат:
2
Ціна за 57 м2
від 2 270 025₴
Ціна за 57 м2
від 51 300$
дізнатись більше

Дізнайтесь більше про проєкт

або замовте огляд
залишіть свій телефон, ми зателефонуємо якнайшвидше: